Vedení organizace

Ivo Jauris

Ing. Ivo Jauris

předseda spolku
Přečtěte si o Ivošovi něco víc.

Jako dítě jezdil na různé tábory pod stan nebo do chatek. Po několikaleté pauze měl touhu znovu se na nějaký tábor vydat a podílet se na jeho chodu. Zpočátku na náš tábor jezdil jen pomáhat se stavbou stanů, ale zanedlouho se už podílel na celotáborové hře. Tvorba táborového programu ho opravdu nadchla, a tak se začal o tuto problematiku více zajímat.

Je autorem publikace, kterou vydalo nakladatelství Mravenec, pod názvem 161. Etapová hra – Černá Madona. Několikrát také působil jako lektor programu „Tvorba a motivace celotáborových her“ v rámci CVVZ (Celostátní vzájemná výměna zkušeností), kam se jezdí vzdělávat pedagogové volného času.

Je otcem dvou malých dětí, se kterými tráví veškerý svůj volný čas. Rád cestuje, vaří a čte fantasy literaturu.

Šárka Skůpová

Šárka Skůpová
místopředseda spolku
Přečtěte si o Šárce něco víc.

Poprvé tábor v Dolní Světlé navštívila v patnácti letech. Od té doby si vyzkoušela a sbírala zkušenosti na postu instruktorky, vedoucí a od roku 1990 jako hlavní vedoucí až do narození dcery v roce 2005. Nyní je její království v nové krásné kuchyni. Zdá se, že je táborovým inventářem. Přestože v Dolní Světlé již strávila více jak 40 let, vždy se tam ráda vrací a nachází nová krásná místa.

V civilním životě je ředitelkou mateřské školy, ráda cestuje, lyžuje, jezdí na kole a vaří.

Jakub Gregor

Bc. Jakub Gregor

místopředseda spolku
Přečtěte si o Jakubovi něco víc.

Kuba jezdil na tábor už jako dítě. Byl jedním z nejmladších praktikantů. Následně jako vedoucí byl u dětí velice oblíbený. Možná i proto, že se někdy zapojoval do tvůrčích aktivit svého týmu, více než děti. Bylo to způsobeno jeho vášní k různým technickým zařízením a hejblátkům. Kuba má dlouhodobě funkci táborového technika a tvůrce efektů k celotáborovým hrám. Nyní čas a snad i Kuba dozrál a začal tak další etapu táborového života – roli hlavního vedoucího.

Chcete se o nás a dalších členech spolku dozvědět víc?

 
Kdo patří do táborového týmu?